Uśmiech w jeden dzień - czy to możliwe?

Oprócz standardowych metod leczenia z zakresu implantologii, endodoncji, protetyki i ortodoncji wprowadziliśmy unikalną opcję: „uśmiech w jeden dzień”. Skierowana jest przede wszystkim do pacjentów z innych miast i zagranicy, którym bardzo zależy na zminimalizowaniu czasu leczenia.

Jesteśmy przykładem na to, że implantologia w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie. Potwierdza to Pani Aleksandra J., która w sierpniu 2016 roku odwiedziła naszą klinikę:

„Polecam wszystkim wizytę: wspaniale wyposażony gabinet, przesympatyczna opieka, a przede wszystkim profesjonalne leczenie - najwyższy poziom usług. Doktor informuje o wszystkim, co robi - to pozytywnie wpływa na atmosferę podczas zabiegów, które mijają w mgnieniu oka. Leczenie jest skuteczne, jego efekty trwałe. Pan Krysta jest zawodowcem, profesjonalistą, który posiada wiedzę i umiejętności, dzięki którym każdy zabieg przebiega sprawnie i nie ma miejsca na improwizowane próby czy błędy (jak w innych gabinetach).
P o l e c a m!

VIP, czyli Very Important Patient w nazwie naszej kliniki, zobowiązuje. Bezustannie pracujemy nad tym, by wszystkie wykonywane przez nas zabiegi były jak najkrótsze, jak najbardziej komfortowe oraz bezbolesne.

W przypadku wydarzeń losowych, wpływających bezpośrednio na estetykę naszego uśmiechu często wymagamy natychmiastowego działania. Nasza klinika oferuje swoje usługi w przypadkach awaryjnych, w których niezbędna jest szybka i skuteczna pomoc. Między innymi dlatego wprowadziliśmy opcję „uśmiechu w jeden dzień”.

To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie przede wszystkim dla pacjentów mieszkających zagranicą. W praktyce wygląda to tak:

● Jesteś w Polsce w piątek popołudniu
● Przychodzisz do naszej kliniki
● Pobieramy skan cyfrowy szczęki i na jego podstawie przygotowujemy szablony i implanty
● Następnego dnia przechodzimy bezpośrednio do zabiegu
● W niedzielę odwiedzasz nas na wizycie kontrolnej, a potem łapiesz najbliższy samolot

Przekonał się o tym Pan Konrad z Norwegii, który naszą klinikę odwiedził w maju 2017 roku:

“Klinikę poleciła mi znajoma, która leczyła się tutaj rok wcześniej. Byłem zaskoczony, że leczenie stomatologiczne tej klasy może odbywać się w polskiej klinice. Jestem zachwycony. Znakomita jakość leczenia. Znakomity i profesjonalny personel. Doktor Krysta komentuje swoje czynności na bieżąco w przejrzysty i zrozumiały dla pacjenta sposób. Od początku wiedziałem, co zostało, a co dopiero będzie zrobione. Dzięki temu również nie odczuwałem strachu przed kolejnymi czynnościami doktora. Od teraz wizyty stomatologiczne to czysta przyjemność i na pewno tu wrócę!”

Kiedy masz wątpliwości zwykle szukasz odpowiedzi w Internecie, albo pytasz kogoś z najbliższego otoczenia o radę, czy pomoc w podjęciu decyzji. Po co? Zadzwoń bezpośrednio do nas! Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.