Protetyka

Piękny uśmiech dodaje pewności siebie – z tym nie można się nie zgodzić. Jednak przypadki chodzą po ludziach. Nadkruszenie zęba przy spożywaniu twardego pokarmu, jakiś drobny wypadek – takie sytuacje zdarzają się często. Leczenie protetyczne polega na trwałej i kosmetycznej odbudowie lub całkowitym odtworzeniu brakujących zębów.

W naszej klinice jesteśmy gotowi pomóc w każdej sytuacji. Czasami z naszej strony potrzebna jest tylko minimalna ingerencja, wręcz kosmetyczna, by pacjentowi przywrócić pewność siebie. Pani Aleksandra jest doskonałym tego przykładem:

„Miałam wykonywane u Pana Doktora korony porcelanowe (górne od jedynek do trójek). Wyszły bardzo ładnie, a efekt jest niesamowicie naturalny, nie do odróżnienia od naturalnych zębów. A sam Doktor jest bardzo sympatyczny. Mogę polecić Pana Doktora Szymona z czystym sumieniem!”

W zależności od potrzeb pacjenta dobieramy indywidualny sposób leczenia. Wszelkiego rodzaju odbudowy protetyczne (korony, mosty, licówki) tworzymy w oparciu o różne systemy komputerowe, m.in. system CEREC stworzony przez firmę Sirona. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie przejść w jeden dzień od wizyty rozpoznawczej do finalnego zabiegu. Po raz kolejny technologia wychodzi naprzeciw potrzeb pacjentów, a my z niej korzystamy.

Opracowanie zębów, komputerowy skan uzębienia zamiast tradycyjnych wycisków, projektowanie wirtualne przez program komputerowy, tworzenie uzupełnienia pełnoceramicznego i cementowanie - to wszystko nawet w czasie krótszym niż 2 godziny.

Lekarze w klinice VIP Dental mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w przywracaniu zdrowego i pięknego uśmiechu swoim pacjentom.

Dzięki systemowi WAND (znieczulenie komputerowe), precyzyjnemu systemowi CEREC i doskonale przygotowanej kadrze lekarskiej jesteśmy w stanie odbudować twoją pewność siebie i poprawić komfort życia na długie lata. O tym, że leczenie jest bezbolesne, szybkie i skuteczne przekonała się Paulina:

„Polecam pana doktora wszystkim, szczególnie tym którzy boją się dentysty. Profesjonalne podejście do pacjenta, uprzejmość, bezbolesne leczenie. Dzięki panu doktorowi mój lęk przed dentystą został w 100% uleczony.”

Czekamy na Ciebie w naszej klinice.

Umów się na pierwszą wizytę choćby dzisiaj!

Licówki, korony, mosty – co to takiego i kiedy je stosujemy?

Protetyka to dziedzina stomatologii, która pomaga odtworzyć pierwotny stan zęba. Korony, mosty i licówki są narzędziami, które w rękach sprawnego i doświadczonego lekarza-protetyka przywracają piękny i zdrowy...

Czytaj więcej...

Jaka jest różnica między protezami stałymi i ruchomymi?

Zdrowy i piękny uśmiech wart jest wszystkich pieniędzy. Zaniedbanie naszych zębów może prowadzić nie tylko do pogorszenia ich stanu, ale również wpłynąć na ogólny stan zdrowia pacjenta. Protetyka to dziedzina stomatologii, która...

Czytaj więcej...

System CEREC, system WAND – jak pomagają w leczeniu?

Dawno, dawno temu pacjenci musieli przesiadywać w gabinetach dentystycznych wiele, wiele godzin. Dzisiaj stomatologia rozwinęła się na tyle, że powstały odrębne jej dziedziny: implantologia, protetyka, ortodoncja. Wraz z „boomem” technologicznym...

Czytaj więcej...

Zapraszamy do naszej kliniki na konsultację protetyczną!

Nadkruszony ząb? Nieestetyczny ubytek? Wiesz, co zrobić!

Zadzwoń do nas i umów się na konsultację. Załoga VIP Dental poradzi sobie z każdą, nawet najbardziej dramatyczną sytuacją. A ty? Jeszcze tego samego dnia odzyskasz pełny i zdrowy uśmiech.

Jesteśmy specjalistami od niemożliwego. Zapraszamy!