Jak wygląda leczenie implantologiczne w klinice VIP Dental?

„W klinice Pana Szymona miałem zakładany implant na jedynce. Nie trzeba nikogo przekonywać, że w przypadku tego zęba fachowe i estetyczne wykonanie zabiegu połączone z założeniem korony jest szczególnie istotne. I nie zawiodłem się.”

Proces leczenia implantologicznego jest dostosowany do potrzeb pacjenta już na pierwszej wizycie. Doświadczona kadra lekarska, przy użyciu nowoczesnej diagnostyki komputerowej, jest w stanie ocenić, czy leczenie implantologiczne w ogóle ma sens. Kiedy pacjent zakwalifikowany jest do tego typu zabiegu następuje proces przygotowania.

Klinika VIP Dental ma możliwość nieinwazyjnego pobrania wycisku szczęki pacjenta za pomocą skanu komputerowego – tradycyjne odlewy gipsowe i związany z nimi dyskomfort przechodzą w niepamięć.

Sam proces przygotowania trwa od jednego do dwóch tygodni i uzależniony jest uwarunkowań pacjenta. Następuje przygotowanie szablonu cyfrowego, w którym zaplanowany jest przyszły zabieg. Nasi lekarze-implantolodzy korzystają z produktów niemieckiej firmy Medentis, która jest dodatkowym gwarantem precyzji i perfekcji wykonania.

Kolejnym i ostatnim krokiem jest sam zabieg, w czasie którego zakładamy pacjentowi implanty.

„Oprócz profesjonalizmu istotna dla mnie była doskonała czystość na sali zabiegowej, spokój podczas przeprowadzanych zabiegów (bez nerwowości, spotykanej czasami u innych stomatologów wiążącej się z zachodzeniem na siebie wizyt i czekaniem kolejnych pacjentów) i kultura osobista lekarza.”

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii stomatologicznych sam zabieg jest praktycznie bezbolesny. Precyzyjne, cyfrowe planowanie operacji zmniejsza do minimum czas gojenia. Tylko dzięki wsparciu nowoczesnych rozwiązań jesteśmy w stanie zmierzyć się z pacjentami, którym nikt nie dawał już szansy.

„Profesjonalny, sympatyczny! BEZBOLEŚNIE! Jedyny lekarz, który postanowił mi pomoc podczas gdy inni powiedzieli, ze nie są w stanie.”

Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Nasi lekarze rozwieją wszystkie wątpliwości. Nie zwlekaj – czas to zdrowie.