Implanty

Uśmiech w jeden dzień

Kiedy leczenie kanałowe nie daje zadowalających rezultatów pozostaje opcja leczenia implantologicznego. Te z kolei może być męczące – wizyty kontrolne do czterech razy w miesiącu przez co najmniej pół roku, ciągłe „poprawki” i ból, o którym chyba nie trzeba wspominać.

A co jeśli ktoś powiedziałby, że to już przeszłość? Że nie będziecie musieli chodzić do stomatologa z taką częstotliwością? Że czas przygotowania pacjenta i samego zabiegu to łącznie niespełna jeden dzień? Że sam zabieg jest bezbolesny i trwa kilka minut?

„Ostatnio przyjęliśmy pacjenta z Norwegii, który - już na początku swojego miesięcznego urlopu w Polsce - przyszedł do nas po nowy uśmiech. Zrobiliśmy mu tomografię komputerową i zaczęliśmy wszystko przygotować. Pod koniec pobytu przyszedł do nas ponownie – już na zabieg. Wstawiliśmy łącznie 12 implantów i mosty tymczasowe. Następnego dnia, podczas wizyty kontrolnej, nie skarżył się na ból.”

20 LAT DOŚWIADCZENIA

1200 PACJENTÓW ROCZNIE

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

Nasi lekarze ciągle pracują nad skróceniem czasu, który pacjenci spędzają w klinice. Możliwe jest to dzięki nowoczesnym rozwiązaniom cyfrowym takim jak diagnostyka cyfrowa czy nieinwazyjny system znieczulania komputerowego WAND.

A to wszystko dla komfortu i pełnego zadowolenia naszych pacjentów.

Jak wygląda leczenie implantologiczne w klinice VIP Dental?

„W klinice Pana Szymona miałem zakładany implant na jedynce. Nie trzeba nikogo przekonywać, że w przypadku tego zęba fachowe i estetyczne wykonanie zabiegu połączone z założeniem korony jest szczególnie istotne. I nie za...

Czytaj więcej...

Uśmiech w jeden dzień - czy to możliwe?

Oprócz standardowych metod leczenia z zakresu implantologii, endodoncji, protetyki i ortodoncji wprowadziliśmy unikalną opcję: „uśmiech w jeden dzień”. Skierowana jest przede wszystkim do pacjentów z innych miast i zagranicy, którym bardzo zależy na zminimalizowaniu czasu leczenia. Jesteśmy przykładem na...

Czytaj więcej...

Dlaczego warto wybrać VIP Dental?

“Pacjentów traktujemy tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani” - zawsze powtarzają nasi lekarze. Stąd ciągła chęć do doskonalenia swojego warsztatu lekarskiego, wyjazdy na konferencje, wprowadzanie najnowocześniejszych rozwiązań komputerowych i inwestycja w niezawodny...

Czytaj więcej...

Zapraszamy do naszej kliniki na konsultację implantologiczną!

20 lat doświadczenia to tysiące nowych zębów, tysiące nowych pięknych uśmiechów. Zaufaj nam - jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Podaruj sobie nowy uśmiech. My gwarantujemy, że będzie szybko, bezboleśnie i profesjonalnie. Po nas nie trzeba poprawiać. Zapraszamy!